Teen World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen World

The Ultimate Teenage Place!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
princess*4ever

princess*4ever


Broj postova : 31
Age : 31
Location : in castle with my prince!
Registration date : 20.02.2008

da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio? Empty
PostajNaslov: da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio?   da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio? Icon_minitimečet vel 21, 2008 6:29 pm

I? Ja jesam i to tri puta zbog jednog istog....
prvi put: bili smo na rodjendanu kod zajednickog druga i celo vece me je kulirao i ja sam se iznervirala i otisla kuci sa drugaricom...to me je toliko iznerviralo Evil or Very Mad
drugi put: celo leto nije bio tu pa me ono sustiglo bzvz jer mi je nedostajao i onda sam ceo dan plakala...
treci put: raskinula sam s' njim i nesto smo posle trebali da se pomirimo i pomirili smo se i onda mi je on sledece vece poslao poruku kako ne zeli vise da bude sa mnom i da je bolje da budemo prijatelji!!

i posle svega smo ostali prijatelji
sada ga ponekad vidim jer imamo zajednicke prijatelje iz osnovne i u ok smo odnosu...
iskreno meni je sad bolje nego njemu, koliko znam...
[Vrh] Go down
#$Fashion girl$#

#$Fashion girl$#


Broj postova : 100
Location : In bed...xixixi..=)
Registration date : 21.02.2008

da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio? Empty
PostajNaslov: Re: da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio?   da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio? Icon_minitimepet vel 22, 2008 4:51 pm

Nikada me nije povredio ali sma plakala!
[Vrh] Go down
sanja94

sanja94


Broj postova : 29
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio? Empty
PostajNaslov: Re: da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio?   da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio? Icon_minitimepet sij 16, 2009 2:08 am

#$Fashion girl$# je napisao/la:
Nikada me nije povredio ali sma plakala!
[Vrh] Go down
Sponsored content





da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio? Empty
PostajNaslov: Re: da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio?   da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
da li ste nekad plakali zbog decka? da li vas je decko povredio?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Da li ste spremne da se promenite zbog ljubavi???

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Teen World :: TeeN World :: LoVe-
Forum(o)Bir: